Hakkımızda

NG GRUP EMLAK olarak Tuzla genelinde konut ihtiyaçlarınızda profesyonel ve etkin hizmet almak istiyorsanız bize müracaat ediniz. Her türlü satılık yada kiralık konut emlak işlemlerinizde Tuzla‘da hizmetinizdeyiz.Tuzla‘da konut satmak istiyorsanız yada Tuzla‘da konut almak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Sadece Tuzla‘da konut satmak için değil aynı zamanda Tuzla‘da konut edinmek içinde bizden hizmet alabilirsiniz.Böylece konut alım satımında gerekli olan bir çok konuda (tapu mevzuatı, banka kredileri ,hukuk konuları vs) tek noktadan uzman hizmet almanın keyfini sürün. Bizler TUZLA KONUT olarak konut emlak alım satım işlemlerinizi halledelim sizler Tuzla‘daki konutunuzda yaşamanın keyfini çıkartın.

Tuzla da NG GRUP EMLAK olarak  uzun yıllardır satılık konut, kiralık konut gibi konut işlemleri ile uğraşması sebebiyle yalnız Tuzla‘da değil tüm Türkiye’de konut konusunda ihtisaslaşmıştır.Siz değerli müşterilerimizde konut hakkında bu profesyonel ekipten yararlanmak isterseniz her türlü konut için bizi arayınız.

Tuzla NG GRUP Emlak iletişim bilgilerinden bizi arayın

0534 503 63 63 – 0216 740 00 74